Řezaná reklama ze samolepicích fólií


Řezaná grafika ze samolepících fólií má velmi široké uplatnění v oblasti reklamy. Tato technologie se využívá k exteriérové i interiérové reklamě. Fólie lze aplikovat na libovolné hladké povrchy.

:Fólie jsou rozděleny dle životnosti od 3 do 10 let.

Barevná škála je velmi široká, liší se však výrobcem. Každý výrobce má trochu jiné odstíny a trochu jinou barevnou škálu.
Barevná škála je téměř vždy vyráběna ve dvou provedeních – lesk x mat.

 

Orientační barevná škála 5 letých fólií pro běžné použití.

barevnice folií

V nabídce máme i speciální fólie:

Transculentní – fólie používané k výrobě světelných reklam

Transculentní na sklo – vhodné pro dekoraci oken /prodejny, restaurace, banky, letiště, a pod./, zrcadel, výkladů... Tyto fólie dokáží efektivně nahradit vysoce nákladné mechanické metody zpracování povrchu skla a plastů jako je efekt pískovaného skla, broušeného, případně leptaného skla

Transculentní na sklo – efekt námrazy

Fluorescentní – použití v obchodech, při krátkodobých akcích, výprodejích a na výrazné upoutání pozornosti na informačních tabulích a výkladech. Tato fólie se „nabíjí“ světlem, které po vypnutí světelného zdroje vyzařuje. Používá se k označování nouzových východů a nebezpečných míst, kde musí být zajištěna viditelnost značení i po výpadku proudu.

Reflexní – tyto fólie odrážejí světlo, používají se zejména na dopravní značení. Lze velmi dobře použít i na informační tabule u silnic.

Folie lze připravit i na přenášecí fólii, která slouží k pozdějšímu nalepení i samotným zákazníkem.

 

NÁPISY A RŮZNÉ MOTIVY VÁM MŮŽEME ZASLAT I POŠTOU NA DOBÍRKU!